Galaxy Fold katlanma testi videosu yayınlandı!

Galaxy Fold katlanma testi videosu yayınlandı!

Samsung’un Galaxy S10 modelleriyle birlikte resmiyet kazandırdığı ve uzun bir süredir merakla beklenen katlanabilir akıllı telefonu, Galaxy Fold katlanma testivideosu ile karşımızda.

İşte Galaxy Fold katlanma testi videosu

Samsung’un MWC 2019 öncesinde Galaxy S10+, Galaxy S10 ve Galaxy S10e ile birlikte resmiyet kazandırdığı ilk katlanabilir akıllı telefonu tüm gözleri üzerine toplamıştı. Resmi tanıtım sonrasında kapalı camlar ardından sergilenen akıllı telefonun yetenekleri tüm dünya tarafından merakla bekleniyor.

Bu merakın farkında olan Samsung zaman zaman modele ait tanıtım videoları yayınlıyor. Bunların arasına en son katılanı ise bir test videosu oldu. Modelin katlanabilirliğini test etmek için kullanılan sistemi gösteren videoda telefona da yakın bir bakış elde etmiş oluyoruz. Birbirleriyle senkron bir şekilde açılıp kapanan telefonlar ayrıca videoyu izleyenlere de keyif veriyor.

Yapılan açıklamalara göre 200.000 açıp kapamaya kadar dayanan Galaxy Fold’ugünde 100 kere açıp kapadığınızda 5 yıl kullanmanız mümkün görünüyor.

2019 yılına damgasını vuran modellerden birisi olan Galaxy Fold, 26 Nisantarihinde ön siparişe açılacak. 1980 dolar fiyat etiketine sahip olan akıllı telefonun 3 Mayıs tarihinde teslimatlarına başlanacak.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ